Hakkımızdaİzolasyon yaptırmak birçok konuda avantaj sağlayan bir işlemdir. Ata Yalıtım firmamız tarafından sunulan hizmetler ile bu avantajlardan en iyi şekilde yararlanmanız sağlanıyor. Öncelikle izolasyon işlemleri binanın dış etkenlere karşı korunmasını sağlar. Sıcak, soğuk, kar, sert rüzgarlar gibi etkenlere karşı bina daha korunaklı hale gelir. Ata Yalıtım firmamız aynı zamanda ısı kayıplarını engellemenizi sağlar.

Bununla birlikte yaz aylarındaki aşırı sıcakların bina içerisine girmesine de engel olur. İzolasyon uygulamalarının aynı zamanda ses ve su yalıtımı özelliği de bulunuyor. Bu doğrultuda oldukça avantajlıdır. Binaların her yerine izolasyon uygulaması yaptırmanız mümkündür. Tavan, yan bölgeler, çatı ve benzeri alanlara profesyonel yalıtım hizmetleri sunuyoruz.

 

İzolasyon Çeşitleri Nelerdir?

İzolasyon hizmetleri kapsamında sunduğumuz farklı uygulamalar mevcuttur. Bunlardan ilki ısı yalıtımıdır. Bu hizmet ile gerektiğinde ısı içerde tutulur. Gerektiğinde ise dışardan binaya fazla ısı girmesi engellenir. Ses yalıtımı ise Ata Yalıtım olarak sunduğumuz bir diğer izolasyon uygulamasıdır. Ses yalıtımı kapsamında dışardaki gürültü içeri girmezken içerden de çok fazla ses çıkmaz.

Su yalıtımı hizmetimizi de bulunuyor. Özellikle yağmurlu ve karlı havalarda su, binalara zarar verebilir. Çatılardan akarak sorun yaratabilir. Ata Yalıtım izolasyon firmamız tarafından verilen hizmetler kapsamında ısı, ses ve su izolasyonu yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimizden hızlı ve kolay bir şekilde yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.